На ВІННИЦЬКОМУ КАЗЕННОМУ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОМУ ПРОТЕЗНО-ОРТОПЕДИЧНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ функціонує єдине в області стаціонарне відділення первинного та складного протезування, в якому БЕЗКОШТОВНО Ви отримаєте необхідний Вам протезно-ортопедичний виріб та пройдете повний курс реабілітації.
      Під пильним наглядом кваліфікованих та досвідчених лікарів – ортопедів, техніків-протезистів та за підтримкою людей, які також проходять аналогічну реабілітацію, Ви пройдете весь комплекс медичних, психологічних та соціальних заходів до повної адаптації в соціумі після протезування. В умовах цілодобового стаціонару Ви будете забезпечені 4 –х разовим харчуванням на рівні санаторію. До Ваших послуг – фізіотерапевтичний кабінет, тренувальна зала, масаж, аромотерапія, затишний сквер для відпочинку.
      Ми використовуємо лише високоякісні сертифіковані комплектуючі провідних виробників Німеччини, Японії, США. Лікарі підприємства індивідуаль-но та з урахуванням Ваших побажань підберуть комплектуючі, щоб протез забезпечив впевнений рух будь-де і будь-коли.
      Пам′ятайте, що несвоєчасне протезування призводить до таких ускладнень, як розвиток контактур, втрата м’язової маси, порушення вертикалізації. Ці процеси можуть затримати або унеможливити подальшу активну реабілітацію. Звертайтесь до нас за телефоном і наші фахівці проконсультують Вас з питань нагляду за культею і м’язами, який Ви маєте розпочати з перших днів після ампутації.
Наші сучасні методи протезування дозволяють Вам зберегти соціальний статус і продовжити колишній спосіб життя. ЗАПРОШУЄМО ВАС!

      Для отримання послуги з безкоштовного протезування на підприємстві Вам потрібно отримати електронне направлення з фонду соціального захисту інвалідів на необхідний виріб та звернутися до нас. При необхідності ми можемо забезпечити Вам доїзд до стаціонару і у зворотному напрямку. 

З усіх питань госпіталізації і отримання протезних виробів звертайтесь за телефонами:                                                                                                                     (0432) 55-20-08, 55-20-29, 55-20-39, 067-432-12-60, 067-361-75-15.

Наша адреса:   21029, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе,126.