Стаціанарне відділення

На Вінницькому КЕПОП функціонує єдине в області стаціонарне відділення первинного та складного протезування, в якому БЕЗКОШТОВНО Ви отримаєте необхідний Вам протезно-ортопедичний виріб та пройдете повний курс реабілітації.

4-х разове харчування на рівні санаторію
Зали тренувань та реабілітації
Фізіотерапевтичний та масажний кабінет
Висококваліфікований персонал
Комфортні умови перебування
Затишний сквер для відпочинку

Пам’ятайте, що несвоєчасне протезування призводить до таких ускладнень, як розвиток контрактур, втрата м’язової маси, порушення вертикалізації. Ці процеси можуть затримати або унеможливити подальшу активну реабілітацію. 

 

Звертайтесь до нас за телефоном і наші фахівці проконсультують Вас з питань нагляду за культею і м’язами, який Ви маєте розпочати з перших днів після ампутації.

Пам'ятка ампутанта

     Під пильним наглядом кваліфікованих та досвідчених лікарів-ортопедів, техніків-протезистів та за підтримкою людей, які також проходять аналогічну реабілітацію, Ви пройдете весь комплекс медичних, психологічних та соціальних заходів до повної адаптації в соціумі після протезування.

    Ми використовуємо лише високоякісні сертифіковані комплектуючі провідних виробників Німеччини (Ottobock), Японії, США. 

    Лікарі підприємства індивідуально та з урахуванням Ваших побажань підберуть комплектуючі, щоб протез забезпечив впевнений рух будь-де і будь-коли.

IMG_7481
IMG_7239
IMG_4135
DSC07004

Для перебування у стаціонарі Вам необхідно попередньо звернутися за телефоном (096) 555-88-89 (в/о заст. дир. з мед. питань Данилюк Володимир Анатолійович), щодо з’ясування дати приїзду та наявності ліжко-місць для безкоштовного протезування.

Що при собі потрібно мати:

  • виписку з історії хвороби;
  • ФГ – легенів (якщо не має в виписці);
  • довідку про санепідстан (від сімейного лікаря);
  • милиці або підлокітники;
  • при цукровому діабеті – ліки;
  • шорти для тренувань ходи;
  • постільна білизна (за бажанням);
  • еластичний бинт (широкий, довж. 5 м).