колаж
3D друк в протезуванні
3D принтер є універсальним периферійним пристроєм, за допомогою якого можна створювати різні фізичні об’єкти практично будь-якої спрямованості. Завдяки пошаровій технології, пристрій дозволяє надрукувати тривимірні об’єкти з різних видів пластику, металу, гіпсу та ін.
протез 01

Для людини з обмеженими можливостями отримати безкоштовно протез – єдиний спосіб повернення до повноцінного життя.   Заміщення ампутованої кінцівки протезом – це Ваш шанс насолоджуватися повноцінним життям, реалізувати себе в соціумі, не бути тягарем для своєї сім′ї і самого себе.

протез 2

Наші досвідчені фахівці, використовуючи сучасні технології, повернуть Вам усі функції втраченої кінцівки. Лікарі підприємства індивідуально та з урахуванням Ваших побажань підберуть комплектуючі, щоб протез забезпечив впевнений рух будь-де і будь-коли.

протез 3

Комплектацію кожного протезу ми призначаєм індивідуально, виходячи з індивідуальних фізичних особливостей кожного замовника. Гіпсові позитиви виготовляються згідно індивідуальних розмірів кожного замовника.  

Куксоприймачі для модульних протезів ми виготовляємо методом вакуумного формування лише з матеріалів іноземного виробництва.

Наші фахівці регулярно підвищують свою кваліфікацію відвідуючи різноманітні навчання і семінари по протезуванню, що підтверджується відповідними сертифікатами державного зразка

Зняття  мірок для протезу і виготовлення негативу наші фахівці протезисти виконують на підприємстві або на виїзних медико-технічних бригадах

протез 6

   Ми виготовляємо:

   Протези верхніх кінцівок після ампутації плеча, передпліччя, кисті;

   Протези нижніх кінцівок після ампутації кінцівки  нижче і вище коліна, а також при вилущенні тазостегневого суглоба  (для постійного носіння та  для купання).