готова

Головотримач жорсткий

 Показання: 

  • Нестабільність шийного відділу хребта.

  • Стабільні неускладнені переломи шийних хребців.

  • Реабілітація після операцій в області шийного відділу хребта, шиї.

  • Фіксація в перед- і післяопераційному періоді при вивихах, переломо-вивихах, переломах зі зміщенням хребців в шийному відділі.

  • Фіксація після зняття краниального витягнення, корсета з іммобілізацією шийного відділу.

 

Детальніше   

203802266_288783922945387_5745176545065258912_n

Індивідуальні ортопедичні устілки

Виявлення мозолів і натоптишів, зроговіння шкіри на підошві, швидка втома ніг є першими ознаками того, що потрібно звернутися до лікаря-ортопеда, і в подальшому замовити індивідуальні ортопедичні устілки.

Детальніше   

  

Готова

Шина Віленського

Шина Віленського — медичний механічний пристрій, що застосовується в педіатричній ортопедії. Шинка розводить і фіксує ноги дитини в потрібному положенні. За виглядом нагадує розпірку з металу.

Всередині пристрою вбудований телескопічний регулюючий механізм. Додатково він оснащений манжетами, що дозволяють зафіксувати його на стегнах і гомілках дитини.

Детальніше  

готова

Все про стремена Павліка

Історична справка

На початку 1940-х Арнольд Павлік розробив новий метод і назвав його динамічним підходом до лікування дисплазії, який було засноване на винахідливій ідеї. Сенс ідеї в тому, що стегно є органом руху і для його лікування необхідно рух. Лікування відбувається за допомогою використання стремен як засобів досягнення згинання стегна і коліна, в результаті чого стегно саме плавним чином займає нормальне положення.

Детальніше   

 

готова

Особливості дитячого протезування кінцівок

      Протезування дітей з вродженою відсутністю кінцівок або з перенесеною ампутацію має ряд особливостей, які необхідно враховувати під час виготовлення протеза. Протезування дітей складна і відповідальна задача. При неправильній побудові схеми протеза і \ або неправильно сформованому стереотипі ходьби через 2-3 роки користування протезом настануть незворотні зміни постави (сколіоз), викривлення осі кінцівки (О — або Х-подібне), контрактури або надмірна рухливість суглобів. Первинне і подальше щорічне протезування (до припинення активного росту дитини) бажано проводити в протезно-ортопедичних стаціонарах, де є можливість підготовки кукси до протезування (фізіотерапія, масаж), можливість швидкої заміни примірочної приймальної гільзи, корекції схеми складання протеза, навчання ходьбі і біомеханічної оцінки якості протезування. Не буде перебільшенням сказати, що від якості первинного протезування залежить якість життя дитини в майбутньому.

 

Детальніше

готова

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА КУКСОЮ?

Догляд за куксою для людини з ампутацією повинен стати настільки ж звичною процедурою, як чищення зубів. Унікальних чітких правил для визначення тривалості реабілітаційного процесу після ампутації не існує. Процес в середньому займає кілька місяців. На нього впливає безліч факторів, які можуть бути не прогнозованими.

Детальніше   

готова

Протези після ампутації пальців і часткової ампутації кисті

Кисть руки і пальці дуже важливі для повноцінного життя, і в разі їх втрати людина відчуває суттєві незручності. Багато хто вважає, що з втратою кисті або пальців повноцінне життя закінчується назавжди. Але це, звичайно, не так: сучасна наука та інженерія здатна замінити відсутню кисть або пальці протезом, який зможе виконувати безліч корисних функцій. Звичайно, це не повністю адекватна заміна, але з кожним роком функціональні можливості протезів ростуть. Протези кисті бувають в двох основних різновидах: косметичні і активні. Звичайно, у других функціональність вище, але і ціна на активні протези кисті також вище.

Детальніше   

  

готова

Куксоприймальна гільза із змінним об’ємом

Багато пацієнтів стикаються з проблемою зміни об’ємних розмірів кукси, викликаної різними причинами. Для виходу з цієї ситуації доводиться використовувати додаткові чохли або навіть переробляти гільзу, що не завжди зручно і вимагає додаткових витрат. Фахівці фірми ОТТО ВОСК розробили інноваційну технологію RevoFit 2.

RevoFit — унікальне рішення, що дозволяє користувачеві, в залежності від потреби, швидко відрегулювати об’ємні розміри куксоприймальної гільзи, не надягаючи на куксу додаткові чохли.

готова

Технологія ITAP: протези, які не вдягають, а відразу імплантують в кістку

Розробки в області протезування стають з кожним роком все більш досконалими. Вчені пропонують людям, які по волі випадку втратили руки або ноги, практично повноцінне продовження кінцівки у вигляді інноваційних біонічних протезів. Вони дозволяють в тій чи іншій мірі відчувати при ходьбі рельєф місцевості штучної частиною тіла і навіть різну силу дотику.

На жаль, навіть висока функціональність протеза не завжди може забезпечити пацієнту ту рухливість, якою він володів раніше. До того ж відчуття чужорідного предмету часто виступає в ролі відволікаючого або навіть відразливого фактора, який не дозволяє сприймати протез в якості повноцінної заміни втраченої руки або ноги. Проте, виправити це може технологія «intraosseous transcutaneous amputation prosthesis» (ITAP), що має на увазі радикально інший підхід до принципів протезування.

Детальніше   

 

IMG_4135

 Поради пацієнтам, які перенесли ампутацію кінцівки і користуються протезами

Ампутація кінцівки — це серйозна подія, що несе за собою істотні зміни в житті людини. Зараз завдяки сучасним досягненням науково-технічного прогресу  даній категорії людей є можливість зберігати свій колишній соціальний статус і здатність до самообслуговування, незважаючи на втрату кінцівки. Однак при цьому невід’ємною умовою є правильно сформована кукса і вибір відповідного  протеза

 

Детальніше

на сайт

                 Види і призначення ортезів


   Ортези являють собою зовнішні пристосування різної конструкції, призначені для корекції функціональних і структурних патологій скелетної і м’язової систем. Ортезами є корсети, бандажі, ортопедичні устілки і більш складні багатокомпонентні конструкції.
   Ортези призначаються лікарем та виготовляються індивідуально:
— для фіксації суглоба або кістки;
— зменшення навантаження на суглоб або м’язи;
— активізації пошкодженого суглоба або корекції його роботи;
— обмеження рухливості в певному напрямку;
— зменшення м’язової енергії, необхідної для здійснення конкретного руху;
— корекції форми суглоба.
   Індивідуальні ортези, виготовлені відповідно до анатомічних особливостей конкретного пацієнта, більш ефективні і виконують процес реабілітації комфортніше для пацієнта.

1604052925930

     Чоловіче ортопедичне взуття:

  Чоловіки віддають перевагу більш стриманому стилю. Наші фахівці врахували це, тому представлені моделі нічим не відрізняються від звичайного взуття.

   Ортопедичне взуття надає не тільки терапевтичний вплив, але і дозволяє запобігти цілому ряду захворювань нижніх кінцівок.

1604047262410

    Жіноче ортопедичне взуття:

  Кожній жінці хочеться бути не тільки красивою, але і здоровою.

  Допомогти в цьому може ортопедичне взуття виробництва нашого підприємства, конструкція якого виготовляють з урахуванням патологічних відхилень у стопі, що дозволяє нормалізувати навантаження, підтримути і закріпляти ефект від терапевтичних процедур.

  Крім того, ортопедичне взуття призначено не тільки для лікування, але і для профілактики захворювань стопи.

  На нашому підприємстві Ви отримуєте консультацію  лікаря , який допоможе підібрати найбільш зручну модель ортопедичного взуття.

3

  МОДУЛЬНІ ПРОТЕЗИ

 Модульна система побудови протезів була розроблена німецькою фірмою ОТТО БОКК і перетворилася в загальносвітовий стандарт протезування. Ця система продовжує постійно вдосконалюватися.

Головні критерії конструкції протезів:

  • підвищення зручності користування;

  • збільшення безпеки в процесі експлуатації;

  • розширення функціональних можливостей;

  • відновлення натурального виду втраченої кінцівки.

Модульні протези перевершують інші -немодульні (каркасні), по функціональності і можливості регулювань. Поряд зі взаємозамінністю вузлів, модульні протези забезпечують можливість установки в них додаткових вузлів, що підвищують функціональні якості протезів.

1

    Види протезів ніг і їх використання

    Протези нижніх кінцівок можуть заміщати втрачену ногу при різних рівнях ампутації або вродженого недорозвинення. Застосовуються протези стопи при втраті частини стопи (вони частіше бувають у вигляді вкладного черевичка в взуття), протези гомілки, стегна і, нарешті, протези на вичленення в тазостегновому суглобі.

    У всіх випадках завдання протеза — відновити можливість міцно спиратися на нього замість втраченої кінцівки, по можливості добре ходити, а нерідко і бігати.

Untitled-1

    Яскраве дитяче ортопедичне взуття, колір та модель якого Ви зможете вибрати самостійно.

    Крім того, виріб з натуральної шкіри має високу міцність і зносостійкість, що також є важливим для черевичків, в яких дитині доведеться проводити щодня від 4 до 6 годин.

    В нас розроблений великий каталог  моделей для дітей з клишоногістю, плоско-вальгусною стопою, дитячим церебральним паралічем.

    Завітайте до нас і наші фахівці прислухаються та допоможуть Вам з вибором моделі та кольору взуття