
Головотримач жорсткий
Показання:
Нестабільність шийного відділу хребта.
Стабільні неускладнені переломи шийних хребців.
Реабілітація після операцій в області шийного відділу хребта, шиї.
Фіксація в перед- і післяопераційному періоді при вивихах, переломо-вивихах, переломах зі зміщенням хребців в шийному відділі.
Фіксація після зняття краниального витягнення, корсета з іммобілізацією шийного відділу.
Детальніше

Індивідуальні ортопедичні устілки
Виявлення мозолів і натоптишів, зроговіння шкіри на підошві, швидка втома ніг є першими ознаками того, що потрібно звернутися до лікаря-ортопеда, і в подальшому замовити індивідуальні ортопедичні устілки.
Детальніше

Шина Віленського
Шина Віленського — медичний механічний пристрій, що застосовується в педіатричній ортопедії. Шинка розводить і фіксує ноги дитини в потрібному положенні. За виглядом нагадує розпірку з металу.
Всередині пристрою вбудований телескопічний регулюючий механізм. Додатково він оснащений манжетами, що дозволяють зафіксувати його на стегнах і гомілках дитини.
Детальніше

Все про стремена Павліка
Історична справка
На початку 1940-х Арнольд Павлік розробив новий метод і назвав його динамічним підходом до лікування дисплазії, який було засноване на винахідливій ідеї. Сенс ідеї в тому, що стегно є органом руху і для його лікування необхідно рух. Лікування відбувається за допомогою використання стремен як засобів досягнення згинання стегна і коліна, в результаті чого стегно саме плавним чином займає нормальне положення.
Детальніше

Особливості дитячого протезування кінцівок
Протезування дітей з вродженою відсутністю кінцівок або з перенесеною ампутацію має ряд особливостей, які необхідно враховувати під час виготовлення протеза. Протезування дітей складна і відповідальна задача. При неправильній побудові схеми протеза і \ або неправильно сформованому стереотипі ходьби через 2-3 роки користування протезом настануть незворотні зміни постави (сколіоз), викривлення осі кінцівки (О — або Х-подібне), контрактури або надмірна рухливість суглобів. Первинне і подальше щорічне протезування (до припинення активного росту дитини) бажано проводити в протезно-ортопедичних стаціонарах, де є можливість підготовки кукси до протезування (фізіотерапія, масаж), можливість швидкої заміни примірочної приймальної гільзи, корекції схеми складання протеза, навчання ходьбі і біомеханічної оцінки якості протезування. Не буде перебільшенням сказати, що від якості первинного протезування залежить якість життя дитини в майбутньому.
Детальніше

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА КУКСОЮ?
Догляд за куксою для людини з ампутацією повинен стати настільки ж звичною процедурою, як чищення зубів. Унікальних чітких правил для визначення тривалості реабілітаційного процесу після ампутації не існує. Процес в середньому займає кілька місяців. На нього впливає безліч факторів, які можуть бути не прогнозованими.
Детальніше

Протези після ампутації пальців і часткової ампутації кисті
Кисть руки і пальці дуже важливі для повноцінного життя, і в разі їх втрати людина відчуває суттєві незручності. Багато хто вважає, що з втратою кисті або пальців повноцінне життя закінчується назавжди. Але це, звичайно, не так: сучасна наука та інженерія здатна замінити відсутню кисть або пальці протезом, який зможе виконувати безліч корисних функцій. Звичайно, це не повністю адекватна заміна, але з кожним роком функціональні можливості протезів ростуть. Протези кисті бувають в двох основних різновидах: косметичні і активні. Звичайно, у других функціональність вище, але і ціна на активні протези кисті також вище.
Детальніше

Куксоприймальна гільза із змінним об’ємом
Багато пацієнтів стикаються з проблемою зміни об’ємних розмірів кукси, викликаної різними причинами. Для виходу з цієї ситуації доводиться використовувати додаткові чохли або навіть переробляти гільзу, що не завжди зручно і вимагає додаткових витрат. Фахівці фірми ОТТО ВОСК розробили інноваційну технологію RevoFit 2.
RevoFit — унікальне рішення, що дозволяє користувачеві, в залежності від потреби, швидко відрегулювати об’ємні розміри куксоприймальної гільзи, не надягаючи на куксу додаткові чохли.

Технологія ITAP: протези, які не вдягають, а відразу імплантують в кістку
Розробки в області протезування стають з кожним роком все більш досконалими. Вчені пропонують людям, які по волі випадку втратили руки або ноги, практично повноцінне продовження кінцівки у вигляді інноваційних біонічних протезів. Вони дозволяють в тій чи іншій мірі відчувати при ходьбі рельєф місцевості штучної частиною тіла і навіть різну силу дотику.
На жаль, навіть висока функціональність протеза не завжди може забезпечити пацієнту ту рухливість, якою він володів раніше. До того ж відчуття чужорідного предмету часто виступає в ролі відволікаючого або навіть відразливого фактора, який не дозволяє сприймати протез в якості повноцінної заміни втраченої руки або ноги. Проте, виправити це може технологія «intraosseous transcutaneous amputation prosthesis» (ITAP), що має на увазі радикально інший підхід до принципів протезування.
Детальніше

Поради пацієнтам, які перенесли ампутацію кінцівки і користуються протезами
Ампутація кінцівки — це серйозна подія, що несе за собою істотні зміни в житті людини. Зараз завдяки сучасним досягненням науково-технічного прогресу даній категорії людей є можливість зберігати свій колишній соціальний статус і здатність до самообслуговування, незважаючи на втрату кінцівки. Однак при цьому невід’ємною умовою є правильно сформована кукса і вибір відповідного протеза
Детальніше

Види і призначення ортезів
Ортези являють собою зовнішні пристосування різної конструкції, призначені для корекції функціональних і структурних патологій скелетної і м’язової систем. Ортезами є корсети, бандажі, ортопедичні устілки і більш складні багатокомпонентні конструкції.
Ортези призначаються лікарем та виготовляються індивідуально:
— для фіксації суглоба або кістки;
— зменшення навантаження на суглоб або м’язи;
— активізації пошкодженого суглоба або корекції його роботи;
— обмеження рухливості в певному напрямку;
— зменшення м’язової енергії, необхідної для здійснення конкретного руху;
— корекції форми суглоба.
Індивідуальні ортези, виготовлені відповідно до анатомічних особливостей конкретного пацієнта, більш ефективні і виконують процес реабілітації комфортніше для пацієнта.

Чоловіче ортопедичне взуття:
Чоловіки віддають перевагу більш стриманому стилю. Наші фахівці врахували це, тому представлені моделі нічим не відрізняються від звичайного взуття.
Ортопедичне взуття надає не тільки терапевтичний вплив, але і дозволяє запобігти цілому ряду захворювань нижніх кінцівок.

Жіноче ортопедичне взуття:
Кожній жінці хочеться бути не тільки красивою, але і здоровою.
Допомогти в цьому може ортопедичне взуття виробництва нашого підприємства, конструкція якого виготовляють з урахуванням патологічних відхилень у стопі, що дозволяє нормалізувати навантаження, підтримути і закріпляти ефект від терапевтичних процедур.
Крім того, ортопедичне взуття призначено не тільки для лікування, але і для профілактики захворювань стопи.
На нашому підприємстві Ви отримуєте консультацію лікаря , який допоможе підібрати найбільш зручну модель ортопедичного взуття.

МОДУЛЬНІ ПРОТЕЗИ
Модульна система побудови протезів була розроблена німецькою фірмою ОТТО БОКК і перетворилася в загальносвітовий стандарт протезування. Ця система продовжує постійно вдосконалюватися.
Головні критерії конструкції протезів:
підвищення зручності користування;
збільшення безпеки в процесі експлуатації;
розширення функціональних можливостей;
відновлення натурального виду втраченої кінцівки.
Модульні протези перевершують інші -немодульні (каркасні), по функціональності і можливості регулювань. Поряд зі взаємозамінністю вузлів, модульні протези забезпечують можливість установки в них додаткових вузлів, що підвищують функціональні якості протезів.

Види протезів ніг і їх використання
Протези нижніх кінцівок можуть заміщати втрачену ногу при різних рівнях ампутації або вродженого недорозвинення. Застосовуються протези стопи при втраті частини стопи (вони частіше бувають у вигляді вкладного черевичка в взуття), протези гомілки, стегна і, нарешті, протези на вичленення в тазостегновому суглобі.
У всіх випадках завдання протеза — відновити можливість міцно спиратися на нього замість втраченої кінцівки, по можливості добре ходити, а нерідко і бігати.
