IMG_4135

 Поради пацієнтам, які перенесли ампутацію кінцівки і користуються протезами

Ампутація кінцівки — це серйозна подія, що несе за собою істотні зміни в житті людини. Зараз завдяки сучасним досягненням науково-технічного прогресу  даній категорії людей є можливість зберігати свій колишній соціальний статус і здатність до самообслуговування, незважаючи на втрату кінцівки. Однак при цьому невід’ємною умовою є правильно сформована кукса і вибір відповідного  протеза

 

Детальніше

на сайт

                 Види і призначення ортезів
   Ортези являють собою зовнішні пристосування різної конструкції, призначені для корекції функціональних і структурних патологій скелетної і м’язової систем. Ортезами є корсети, бандажі, ортопедичні устілки і більш складні багатокомпонентні конструкції.
   Ортези призначаються лікарем та виготовляються індивідуально:
— для фіксації суглоба або кістки;
— зменшення навантаження на суглоб або м’язи;
— активізації пошкодженого суглоба або корекції його роботи;
— обмеження рухливості в певному напрямку;
— зменшення м’язової енергії, необхідної для здійснення конкретного руху;
— корекції форми суглоба.
   Індивідуальні ортези, виготовлені відповідно до анатомічних особливостей конкретного пацієнта, більш ефективні і виконують процес реабілітації комфортніше для пацієнта.

1604052925930

     Чоловіче ортопедичне взуття:

  Чоловіки віддають перевагу більш стриманому стилю. Наші фахівці врахували це, тому представлені моделі нічим не відрізняються від звичайного взуття.

   Ортопедичне взуття надає не тільки терапевтичний вплив, але і дозволяє запобігти цілому ряду захворювань нижніх кінцівок.

1604047262410

    Жіноче ортопедичне взуття:

  Кожній жінці хочеться бути не тільки красивою, але і здоровою.

  Допомогти в цьому може ортопедичне взуття виробництва нашого підприємства, конструкція якого виготовляють з урахуванням патологічних відхилень у стопі, що дозволяє нормалізувати навантаження, підтримути і закріпляти ефект від терапевтичних процедур.

  Крім того, ортопедичне взуття призначено не тільки для лікування, але і для профілактики захворювань стопи.

  На нашому підприємстві Ви отримуєте консультацію  лікаря , який допоможе підібрати найбільш зручну модель ортопедичного взуття.

3

  МОДУЛЬНІ ПРОТЕЗИ

 Модульна система побудови протезів була розроблена німецькою фірмою ОТТО БОКК і перетворилася в загальносвітовий стандарт протезування. Ця система продовжує постійно вдосконалюватися.

Головні критерії конструкції протезів:

  • підвищення зручності користування;
  • збільшення безпеки в процесі експлуатації;
  • розширення функціональних можливостей;
  • відновлення натурального виду втраченої кінцівки.

Модульні протези перевершують інші -немодульні (каркасні), по функціональності і можливості регулювань. Поряд зі взаємозамінністю вузлів, модульні протези забезпечують можливість установки в них додаткових вузлів, що підвищують функціональні якості протезів.

1

    Види протезів ніг і їх використання

    Протези нижніх кінцівок можуть заміщати втрачену ногу при різних рівнях ампутації або вродженого недорозвинення. Застосовуються протези стопи при втраті частини стопи (вони частіше бувають у вигляді вкладного черевичка в взуття), протези гомілки, стегна і, нарешті, протези на вичленення в тазостегновому суглобі.

    У всіх випадках завдання протеза — відновити можливість міцно спиратися на нього замість втраченої кінцівки, по можливості добре ходити, а нерідко і бігати.

Untitled-1

    Яскраве дитяче ортопедичне взуття, колір та модель якого Ви зможете вибрати самостійно.

    Крім того, виріб з натуральної шкіри має високу міцність і зносостійкість, що також є важливим для черевичків, в яких дитині доведеться проводити щодня від 4 до 6 годин.

    В нас розроблений великий каталог  моделей для дітей з клишоногістю, плоско-вальгусною стопою, дитячим церебральним паралічем.

    Завітайте до нас і наші фахівці прислухаються та допоможуть Вам з вибором моделі та кольору взуття